De Oprichters '85
Barten
Van Beest
De Block
Blok
Dragt
Drop
Hooitink
Hoekman
Huisman
Kerkhof
Laan
Van der Meulen
Miltenberg
Mooibroek
Noyon
Olden
Rietberg
Seinen
Sluiters
Tuan Hok
Veltkamp
Voskamp
Van der Wal
Van Well
Westra Hoekzema
De Wilt
Wortelboer
Ybema
Ybema
Zijlmans
Zwijnenburg
Leiden '87
Berkhout
Dessing
De Zeeuw
Zwetsloot
Leiden '88
Blom
Van de Herberg
Drunen '89
Das
Van Leeuwen
Leiden '90
Den Dulk
Hoekstra
De Leeuw
Siebers
Uittenbogaard
Verhoog
Vijverberg
Van der Wal
Ardennen '90
Van Dooren
Hensel
Teuben
Leiden '91 Van Grieken
Raimond
Yorksh. Dales '91 Jas
Ligthart
Smeenk
Zwart
Maastricht '92
Joele
Paulissen
E. Highlands '92
Goedvolk
Den Heyer
De Kruijk
Schoo
Brugge '93
Roest
Cevennes '93
Lenglet
Leujes
Storm
Antwerpen '94
Beeker
Van Bergenhenegouwen
Van Welie
Zuijderwijk
Pyreneën ‘94
Biegstraaten
Gaulard
Van Halm
Mingelen
Schüttenhelm
Zaaijer
Sauerland '95
Fisscher
Frencken
De Nooijer
Simonis
Van Sprang
Van de Wiel
Dartmoor '96
Gosses
Joele
Leeuwe
Alpes Maritimes '96
De Jong
Metselaar (b.l.)
Spee
Mull '97
Van Andel
De Boer
Boonman
Bouma
Coppejans
Halma
Heemskerk
Jonkers
Nawijn
Pijnenburg
Verstuijf
Van Zanten
Massif Central '97
Van Horzen
Maljaars
Nieuwenhuizen
Sciarone
Cevennes '98
Van Es
Van Gemerden
Goudriaan
Haller
de Hullu
Lont
Ploegmakers
Smole
Van Sprang
Verloop
Alpi Apuane '99
Lugt
Meijer
Woudstra
Zuidwijk
Snowdonia '00
Van den Eijkel
Van de Grift
Van Hoeve
Knüppe
Shimson
Sombezki
Catalunya '01
Haalboom
Van der Heijden
Stamhuis
Stolker
Van Unnik
Van Westing
Lago di Garda '02
Hudson
De Jong
Kerstholt
Van Praag
Van Velzen
Wever
Vosges '02
Schüller
Berchtesgaden '03
Rops
Slik
Cairngorm '04
Appels
Groenleer
Den Hartog
Koek
Mud
Hartmannswillerskopf '05
Van den Honert
Meijers
Schaepman
Goetgebuer
Piessens
Schwarzwald '05
Willemsen
Huisman
Alpes Maritimes '06
Meenhorst
Felix
Oosterwijk
Blansjaar
Ariège '07
Janmaat
Van Gelder
Aniba
Van Munster
Cantal '08
Van Dalen
Olsthoorn
Wijnnobel
Bisscheroux
Van der Hulst
Vos
Kuizenga
Alpi Jiuli '09
De Jong
Tochtarov
Idrija '10
de Ruiter
Bouvy
van der Poel
Marsman
Ruygrok
Lambert
Koot
Northumbria '11
de Zwart
Mulder
ten Brinke
Karamychev
Sonneveld
Danaie
Jansen
van Munster
van Baarlen
Pays Cathare '12
Blok
Brouwer
van Hoorn
van den Broek
Schnautzi wunderhund
Möhlmann
de Groot
van der Valk
Tatry '13
Houdijk
Hamer
Buter
Barkmeijer
Van Dongen
Teeuwsen
Makkink
Val Tramontina '14
Holtzapffel
Essed
Kreling
Hannachi
Kattenbelt
Loch Lomond '15
Hovinga
Van der Meulen
van der Luijt
Luttge
Van Arkel
Minheere
Talstra
Geert
Van Kempen
Vercors '16
Nuhn
De Geus
Groot
Gerla
Pen
De Wit
Piemonte '17
Joris
Levi
Piet
Bas